דיספפסיה טיפול טבעי

 

דיספפסיה היא תסמונת שכיחה באוכלוסיה אשר מתבטאת בכאבים ותחושת אי נוחות באזור הבטן העליונה, תחושת נפיחות ומלאות ברום הבטן, בחילות, הקאות, גיהוקים, תחושת שובע מוקדם, חוסר תאבון ועוד.

דיספפסיה יכולה להופיע ולהיעלם או לחזור שוב ושוב, אין חוקיות מסויימת בתדירות ההופעה של התסמונת.

תסמיני הדיספפסיה יכולים להופיע באופן קל יחסית אך לעתים התסמינים מגיעים לרמות חמורות ועד לפגיעה בתפקוד בחיי היום יום.הסיבה להופעת הדיספפסיה לא לגמרי ברורה.

דיספפסיה טיפול טבעי – המלצות

ישנן המלצות כלליות אשר יכולות לסייע בתסמינים ולהקל על הדיספפסיה כגון:

לאכול ארוחות קטנות יותר, לא "להתפוצץ" מהאוכל, להקפיד על אכילה כל מספר שעות ולא להישאר רעבים, שתיית חליטות של קמומיל או שומר, להימנע משתייה מוגזת ומעישון ועוד.

 

טיפול בדיספפסיה על ידי דיקור סיני

 

הטיפול בדיקור סיני מתואם אישית למטופל, ולתסמינים ממנו הוא סובל. נקודות הדיקור תבחרנה בהתאם לסימפטומים האינדיבידואלים של כל מטופל והמחלות הנוספות מהן הוא סובל.

ניתן לשלב בטיפול בדיספפסיה גם טיפול באמצעות צמחי מרפא.מומלץ לטפל בדיספפסיה בשלב מוקדם יחסית (ככל שהבעיה פחות חמורה וקיימת פחות שנים היא קלה יותר לטיפול) אך ניתן לטפל בה גם בשלב מאוחר יותר.

לסובלים מדיספפסיה חשוב לשמור על אורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ומבוקרת, פעילות גופנית בצורה קבועה ונכונה והפחתה של מצבי מתח, לחץ או חרדה אשר יכולים לגרום להדרדרות של הדיספפסיה.

 

דנה צור, מטפלת מוסמכת בדיקור סיני וצמחי מרפא תשמח להעניק לכם טיפול וייעוץ מקצועי בנושא הטיפול בדיספפסיה. צרו קשר עוד היום עם דנה צור לקבלת פרטים נוספים.

053-4-555-617​