קוליטיס כיבית היא מחלה דלקתית של הרירית במעי הגס. הסיבה להופעת קוליטיס היא לא חד משמעית אך כיום מקובלת ההשערה כי המחלה היא אוטואימונית, כלומר המערכת החיסונית תוקפת את הגוף עצמו. קוליטיס שכיחה יותר בקרב אנשים בעלי קרובי משפחה הסובלים גם הם מקוליטיס.

המחלה מתאפיינת בשלשולים שמלווים בדם, כאבי בטן, חוסר תאבון, חום וירידה במשקל.

קוליטיס מוגדרת כמחלה כרונית המגיעה בהתקפים. כאשר המחלה בטיפול – תרופתי או באמצעות רפואה משלימה היא יכולה להכנס לרמיסיה (הפוגה). היא מופיעה לרוב אצל צעירים בגילאי העשרה ועד שלושים.

 

מומלץ וכדאי לבצע טיפול טבעי בקוליטיס באמצעות רפואה משלימה. טיפול טבעי בקוליטיס יכלול שימוש בדיקור סיני, צמחי מרפא וטיפול תזונתי אשר יסייעו להכנסת הקוליטיס לרמיסיה (הפוגה). לתזונה יש חשיבות בהשפעה על התפרצות מחלת הקוליטיס, לכן חשוב לקבל תפריט תזונתי המתאים למחלה.

 

דנה צור, מאבחנת ומטפלת מוסמכת בדיקור סיני וצמחי מרפא. סיימה לימודי ארבע שנים בקמפוס ברושים, אוניברסיטת תל אביב ולאחר מכן התמחתה בגסטרו בצ'נגדו, סין. היא מתמחה בשיטה ייחודית אותה למדה מרופא סיני - טיוואני היעילה ביותר לטיפול בבעיות עיכול. כיום היא עובדת במכון הגסטרו של בית חולים איכילוב, בקליניקה פרטית ברמת גן ומרצה במכללת רידמן.

לדנה נסיון של מעל 10 שנים בתחום והיא תשמח לסייע בטיפול טבעי בקוליטיס ובבעיות עיכול אחרות הקיימות. צרו קשר עוד היום עם דנה צור לקבלת פרטים נוספים.

053-4-555-617​